top of page

Beyaz Eşya

Mersin Bölgesinde; Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızalarıyla ilgili tüm sorun ve şikayetleriniz için hizmet vermekteyiz.

Televizyon

Mersin Bölgesinde; Led Televizyon ve Lcd Televizyon arızalarıyla ilgili tüm sorun ve şikayetleriniz için hizmet vermekteyiz.

Ev Elektroniği

Mersin Bölgesinde; Elelektrikli Süpürge ve Küçük Ev Aleti arızalarıyla ilgili tüm sorun ve şikayetleriniz için hizmet vermekteyiz.

Mersin Beyaz Eşya Servisi

Mersin Servis MerkeziMersin Servis Merkezi "Müşteri memnuniyetini" kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Mersin Servis Merkezi ağı ile tüketicilerimize Kaliteli  ve en hızlı Mersin Servis Merkezi hizmeti sunmayı kendimize görev ediniyoruz. Mersin Servis Merkezi çözüm merkezine telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman  müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Mersin Beyaz Eşya Servisi Mersin Televizyon Servisi, Mersin Servis Merkezi Hizmeti verilmektedir. Mersin Servis Merkezi Mersin Samsung Televizyon Servisi, Mersin Lg televizyon Servisi Mersin Led Televizyon tamiri, Mersin Tv Ses var Görüntü yok 

indir.jpg
teknik-servis.jpg

Mersin Servis Merkezi 

Mersin Beyaz Eşya Servisi,Mersin Elektronik Servisi, Mersin Televizyon Servisi

Mersin Çağ teknikte onarılan Her ürününüz 1 yıl Servisimiz tarafından garanti altına alınmaktadır .

Mersin Çamaşır Makinası Servisi
Mersin Televizyon Servisi
Mersin Bulaşık Makinası Servisi
Mersin Kombi Servisi
Mersin Elektronik Servisi
Mersin Termosifon Servisi
bottom of page