top of page
Mezitli Lg Servisi
Mezitli Lg Servisi

Mezitli Lg servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Mezitli servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.

​​​​

Mezitli Lg servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Mezitli'ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir. 

Mezitli Lg Servisi

​​

Deneyimli Mezitli Lg Servisi, Lg servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Lg beyaz eşya servisi, Lg servis bakımı,onarımı ve Lg servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

 

Mezitli Lg servisi olarak her bölgeye yakın Lg servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Mezitli Lg servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Mezitli Lg Servis Hizmeti

 

Mezitli Lg SERVİSİ 7/24 YARDIM

 

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.


Mezitli Lg servis olarak Lg ürün arızalarında 7 gün 24 saat Lg servis hizmeti ile yanınızdayız. Lg ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Lg servis ekibimize sorabilirsiniz.

 

Lg SERVİSLERİ HİZMET BÖLGELERİ

Lg Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Lg servisidir.

Sunduğumuz Lg servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Lg servisi olarak görev yapmaktayız.

Mezitli Lg Teknik Servisi

Mezitli Lg servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Lgservis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Lgservis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.


 
Mezitli Lg Teknik servis çözüm merkezi'ne telefondan  7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Lg 

Beyaz Eşya Servis, LgKlima Servis, LgBuzdolabı Servis, LgÇamaşır Makinası Servis, LgBulaşık Makinası Servis, LgDerin Dondurucu Servis, LgFırın Servis, LgAnkastre Ocak Servis 

LgServisi Hizmeti verilmektedir.


Lg Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

Mersin Çamaşır Makinası Servisi
Mersin Televizyon Servisi
Mersin Bulaşık Makinası Servisi
Mersin Kombi Servisi
Mersin Elektronik Servisi
Mersin Termosifon Servisi
bottom of page