top of page
Mezitli Philips Servisi
Mezitli Philips Servisi

Mezitli Philips servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Mezitli servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili Philips soruları yöneltebilirsiniz.

​​​​

Mezitli Philips servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Mezitli'ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir. 

Mezitli Philips Servisi

​​

Deneyimli Mezitli Philips Servisi, Philips servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Philips Televizyon, Philips servis bakımı,onarımı ve Philips servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

 

Mezitli Philips servisi olarak her böleye yakın Philips servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Mezitli Philips servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Mezitli Philips Servis Hizmeti

 

Mezitli Philips SERVİSİ 7/24 YARDIM

 

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.


Mezitli Philips servis olarak Philips ürün arızalarında 7 gün 24 saat Philips servis hizmeti ile yanınızdayız. Philips ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Philips servis ekibimize sorabilirsiniz.

 

Philips SERVİSLERİ HİZMET BÖPHİLİPSELERİ

Philips Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Philips servisidir.

Sunduğumuz Philips servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Philips servisi olarak görev yapmaktayız.

Mezitli Philips Teknik Servisi

Mezitli Philips servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Philips servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Philips servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.


 
Mezitli Philips Teknik servis çözüm merkezi'ne telefondan  7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.

Philips Servisi Hizmeti verilmektedir.


Philips Televizyon Servisi olarak Televizyon beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

Mersin Çamaşır Makinası Servisi
Mersin Televizyon Servisi
Mersin Bulaşık Makinası Servisi
Mersin Kombi Servisi
Mersin Elektronik Servisi
Mersin Termosifon Servisi
bottom of page