top of page
Mezitli Silverline Servisi

Mezitli Silverline servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Mezitli servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.

​​​​​

Mezitli Silverline servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Mezitli'ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir. 

Mezitli Silverline Servisi

​​

Deneyimli Mezitli Silverline Servisi, Silverline servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Silverline beyaz eşya servisi, Silverline servis bakımı,onarımı ve Silverline servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

 

Mezitli Silverline servisi olarak her bölgeye yakın Silverline servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Mezitli Silverline servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Mezitli Silverline Servis Hizmeti

 

Mezitli Silverline SERVİSİ 7/24 YARDIM

 

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.


Mezitli Silverline servis olarak Silverline ürün arızalarında 7 gün 24 saat Silverline servis hizmeti ile yanınızdayız. Silverline ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Silverline servis ekibimize sorabilirsiniz.

 

Silverline SERVİSLERİ HİZMET BÖLGELERİ

Silverline Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Silverline servisidir.

Sunduğumuz Silverline servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Silverline servisi olarak görev yapmaktayız.

Mezitli Silverline Teknik Servisi

Mezitli Silverline servisi
 olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Mezitli Silverline servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Silverline servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.


 
Mezitli Silverline Teknik servis çözüm merkezi'ne  telefondan  7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Silverline 

Ankastre Servisi Hizmeti verilmektedir.


Silverline Ankastre servisi olarak ankastrenizden beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

Mersin Çamaşır Makinası Servisi
Mersin Televizyon Servisi
Mersin Bulaşık Makinası Servisi
Mersin Kombi Servisi
Mersin Elektronik Servisi
Mersin Termosifon Servisi
bottom of page