top of page
Toroslar Lg Servisi
Toroslar Lg Servisi

Toroslar Lg servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Toroslar servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.

​​​​

Toroslar Lg servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Toroslar'ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir. 

Toroslar Lg Servisi

​​

Deneyimli Toroslar Lg Servisi, Lg servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Lg beyaz eşya servisi, Lg servis bakımı,onarımı ve Lg servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

 

Toroslar Lg servisi olarak her bölgeye yakın Lg servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Toroslar Lg servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Toroslar Lg Servis Hizmeti

 

Toroslar Lg SERVİSİ 7/24 YARDIM

 

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.


Toroslar Lg servis olarak Lg ürün arızalarında 7 gün 24 saat Lg servis hizmeti ile yanınızdayız. Lg ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Lg servis ekibimize sorabilirsiniz.

 

Lg SERVİSLERİ HİZMET BÖLGELERİ

Lg Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Lg servisidir.

Sunduğumuz Lg servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Lg servisi olarak görev yapmaktayız.

Toroslar Lg Teknik Servisi

Toroslar Lg servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Lgservis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Lgservis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.


 
Toroslar Lg Teknik servis çözüm merkezi'ne telefondan  7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Lg 

Beyaz Eşya Servis, LgKlima Servis, LgBuzdolabı Servis, LgÇamaşır Makinası Servis, LgBulaşık Makinası Servis, LgDerin Dondurucu Servis, LgFırın Servis, LgAnkastre Ocak Servis 

LgServisi Hizmeti verilmektedir.


Lg Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

Mersin Çamaşır Makinası Servisi
Mersin Televizyon Servisi
Mersin Bulaşık Makinası Servisi
Mersin Kombi Servisi
Mersin Elektronik Servisi
Mersin Termosifon Servisi
bottom of page