top of page
Toroslar Philips Servisi
Toroslar Philips Servisi

Toroslar Philips servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Toroslar servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili Philips soruları yöneltebilirsiniz.

​​​​

Toroslar Philips servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Toroslar'ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir. 

Toroslar Philips Servisi

​​

Deneyimli Toroslar Philips Servisi, Philips servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Philips Televizyon, Philips servis bakımı,onarımı ve Philips servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

 

Toroslar Philips servisi olarak her böleye yakın Philips servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Toroslar Philips servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Toroslar Philips Servis Hizmeti

 

Toroslar Philips SERVİSİ 7/24 YARDIM

 

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.


Toroslar Philips servis olarak Philips ürün arızalarında 7 gün 24 saat Philips servis hizmeti ile yanınızdayız. Philips ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Philips servis ekibimize sorabilirsiniz.

 

Philips SERVİSLERİ HİZMET BÖPHİLİPSELERİ

Philips Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Philips servisidir.

Sunduğumuz Philips servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Philips servisi olarak görev yapmaktayız.

Toroslar Philips Teknik Servisi

Toroslar Philips servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Philips servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Philips servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.


 
Toroslar Philips Teknik servis 
çözüm merkezi'ne telefondan  7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.

Philips Servisi Hizmeti verilmektedir.


Philips Televizyon Servisi olarak Televizyon beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

Mersin Çamaşır Makinası Servisi
Mersin Televizyon Servisi
Mersin Bulaşık Makinası Servisi
Mersin Kombi Servisi
Mersin Elektronik Servisi
Mersin Termosifon Servisi
bottom of page