top of page
Toroslar Regal Servisi
Toroslar Regal Servisi

Toroslar Regal servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Toroslar servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.

​​​​

Toroslar Regal servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Toroslar'ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir. 

Toroslar Regal Servisi

​​

Deneyimli Toroslar Regal Servisi, Regal servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Regal beyaz eşya servisi, Regal servis bakımı,onarımı ve Regal servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

 

Toroslar Regal servisi olarak her bölgeye yakın Regal servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Toroslar Regal servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Toroslar Regal Servis Hizmeti

 

Toroslar Regal SERVİSİ 7/24 YARDIM

 

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.


Toroslar Regal servis olarak Regal ürün arızalarında 7 gün 24 saat Regal servis hizmeti ile yanınızdayız. Regal ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Regal servis ekibimize sorabilirsiniz.

 

Regal SERVİSLERİ HİZMET BÖLGELERİ

Regal Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Regal servisidir.

Sunduğumuz Regal servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Regal servisi olarak görev yapmaktayız.

Toroslar Regal Teknik Servisi

Toroslar Regal servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Regalservis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Regalservis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.


 
Toroslar Regal Teknik servis çözüm merkezi'ne telefondan  7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Regal 

Beyaz Eşya Servis, RegalKlima Servis, RegalBuzdolabı Servis, RegalÇamaşır Makinası Servis, RegalBulaşık Makinası Servis, RegalDerin Dondurucu Servis, RegalFırın Servis, RegalAnkastre Ocak Servis 

RegalServisi Hizmeti verilmektedir.


Regal Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

Mersin Çamaşır Makinası Servisi
Mersin Televizyon Servisi
Mersin Bulaşık Makinası Servisi
Mersin Kombi Servisi
Mersin Elektronik Servisi
Mersin Termosifon Servisi
bottom of page