top of page
Mersin Daıkın Servisi
Mersin Daıkın Servisi

Mersin Daıkın servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla Mersin servisi, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.

​​​​​

Mersin Daıkın servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Mersin'ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir. 

Mersin Daıkın Servisi

​​

Deneyimli Mersin Daıkın Servisi, Daıkın servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Daıkın kombi ve klima servisi, Daıkın servis bakımı,onarımı ve Daıkın servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

 

Mersin Daıkın servisi olarak her bölgeye yakın Daıkın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Mersin Daıkın servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Mersin Daıkın Servis Hizmeti

 

Mersin Daıkın SERVİSİ 7/24 YARDIM

 

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.


Mersin Daıkın servis olarak Daıkın ürün arızalarında 7 gün 24 saat Daıkın servis hizmeti ile yanınızdayız. Daıkın ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Daıkın servis ekibimize sorabilirsiniz.

 

Daıkın SERVİSLERİ HİZMET BÖLGELERİ

Daıkın Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Daıkın servisidir.

Sunduğumuz Daıkın servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Daıkın servisi olarak görev yapmaktayız.

Mersin Daıkın Teknik Servisi

Mersin Daıkın servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Mersin Daıkın servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Daıkın servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.


 
Mersin Daıkın Teknik servis çözüm merkezi'ne  telefondan  7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Daıkın 

Kombi Servisi Hizmeti verilmektedir.


Daıkın Klima servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

Mersin Çamaşır Makinası Servisi
Mersin Televizyon Servisi
Mersin Bulaşık Makinası Servisi
Mersin Kombi Servisi
Mersin Elektronik Servisi
Mersin Termosifon Servisi
bottom of page